MARCUS - tworzy grupa zaprzyjaźnionych, doświadczonych muzyków, których połączyła pasja tworzenia własnych kompozycji z obszaru muzyki rockowej: Patryk Arent (wokal), Mariusz Wróbel (gitara), Jacek „Kabzel” Konon (gitara), Leonard Machel (perkusja), Piotr Łubniewski (bas).

Zespół po przerwie reaktywował działalność w 2015r, tworząc nowe kompozycje, jak również wykorzystując wcześniejsze dokonania. Wieloletnie doświadczenie sceniczne, różnorodne sympatie muzyczne poszczególnych członków zespołu, zaowocowały skomponowaniem dynamicznych utworów, dopełnionych melodyjnym wokalem w klimatach rock-owych.

Mariusz Wróbel założyciel zespołu, który jest zarówno autorem tekstów, jak i kompozytorem, to sprawdzona marka i gwarancja profesjonalnego show. Świetna muzyka, melodyjne utwory, charyzmatyczny wokalista, zawsze spotykają się z gorącym przyjęciem zgromadzonej publiczności. W 2016r roku Marcus zagrał dziesiątki koncertów, na których spotkał się z owacyjnym przyjęciem zarówno wśród młodych, jak i dojrzałych słuchaczy. Sukces dopełniają występy na wspólnej scenie z gwiazdami muzyki tj. Kate Ryan, Sztywnym Pal Azji.

TOP