Usługi nagłośnieniowe świadczone przez naszą firmę to pasja do dźwięku nie tylko praca, co pozwala na pełne zaangażowanie w wykonaniu realizacji. Cały czas poszerzamy swoją wiedzę biorąc udział w szkoleniach, testując w praktyce i podczas realizacji coraz to nowe pomysły.

1
     Sprzęt który posiadamy pozwala na realizacje eventów na stosunkowo wysokim poziomie przy zachowaniu najwyżej jakości dźwięku, zapewnieniu komfortu pracy artystów oraz odpowiedniego pokrycia obszaru na którym znajduje się publiczność. Priorytetem dla nas jest nagłośnienie sceniczne, a także mniejsze konfiguracje pozwalające na realizację usług związanych z obróbką i wzmocnieniem dźwięku.

Nagłaśniamy:

• Koncerty (koncerty grup muzycznych, występy solowe, recitale, Eventy firmowe (prezentacje, konferencje, stoiska targowe, mitingi, spotkania biznesowe, bankiety, dni otwarte),

• Imprezy promocyjne (promocje, pokazy, premiery, targi, wydarzenia w galeriach handlowych lub salonach sprzedaży),

• Wydarzenia kulturalne (festiwale, pokazy mody, święta krajowe i lokalne, rocznice, spotkania autorskie, wywiady, spotkania z celebrytami, bale, pikniki rodzinne i edukacyjne, dni miast, osiedli, gmin i wsi, biesiady, festyny, dożynki), 

• Przedstawienia (kabarety, satyrycy, teatry, spektakle, musicale, pokazy),

i inne

Usługi świadczymy na terenie całego kraju,

2

Usługi świadczymy na terenie całego kraju

 W dzisiejszych czasach chyba każda firma oferująca technikę estradową lub jakiś z jej elementów spotkała się z sytuacją, w której budżet nie pozwala na rozwiązania, jakie chciałaby zaoferować. Pojawia się tu kwestia kompromisu pomiędzy ceną, a jakością i ilością zastosowanego sprzętu. Należy pamiętać, iż mimo ustępstw są pewne granice, których nie powinno się przekroczyć, aby usługi nagłośnieniowe świadczone były na odpowiednim poziomie, a mianowicie, sprzęt powinien być całkowicie sprawny, pracować zgodnie z jego przeznaczeniem i zapewniać najwyższą jakość.

4

 

A3